Co mówią o nas inni?

Bardzo cieszymy się, że zaufaliśmy Karolowi! Zaczęło się od wzruszającego dźwięku saksofonu podczas ceremonii, a potem było tylko czyste szaleństwo! Impreza prowadzona dynamicznie, ale nie nachalnie, z dużą dawką inteligentnego poczucia humoru, konkursy zabawne, ale z klasą – idealnie! Jeśli dodać do tego saksofon, towarzyszący znanym i nieznanym kawałkom zaczyna brakować skali! Dziękujemy raz jeszcze – bezcenne wspomnienia kreuje w dużej mierze oprawa muzyczna

Karol to pierwsza i jedyna osoba, z którą rozmawialiśmy o oprawie wesela. Nie mieliśmy wątpliwości. Karol spotkał się z nami długo przed. weselem, zaakceptował wszystkie nasze prośby i grał na naszym. weseleu prawie 12 godzin.
Utwory wykonywane na saksofonie były wspaniałe, zabawy, które zaproponował były na poziomie i rozbawiły wszystkich gosci na weselu. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy

Wszystko było idealne! Dobór muzyki extra(było wszystko do czego przyjemnie się tańczy), oprawa muzyczna w kościele … ciary na plecach, saksofon na weselu klasa sama w sobie i doskonały ,,umilacz czasu”, zabawy nieuwłaczające ludzkiej godności wyważone i eleganckie. Sam Pan Karol, kultura osobista i dobór słownictwa, żartów oraz komentarzy do sytuacji na najwyższym poziomie! Ponadto natychmiastowe reakcje na każdy gest młodej pary! Poprawiny też na wysokim poziomie, nie było widać najmniejszego nawet spadku formy. Goście zachwyceni, wytańczeni i zadowoleni. Polecamy wszystkim serdecznie!

Wspaniale! A nawet jeszcze lepiej niż wspaniale! Pomimo wielu moich obaw, obaj Panowie stanęli na wysokości zadania! Dźwięk saksofonu rozbrzmiewający w kościele oraz po sali weselnej, doskonale dobrany repertuar, cały parkiet pełen tańczących gości, czego można oczekiwać więcej? Mimo różnic regionalnych ( Śląsk / Wielkopolska) zabawa była przednia! Jeszcze raz Karolu bardzo Wam dziękujemy, za naprawdę świetną zabawę.

Ps. Ludzie, zwracają uwagę na oprawę muzyczną wszędzie, Twój saksofon oczarował wszystkich gości, nie tylko na sali, ale w kościele również!

Pozdrawiamy

Dziękujemy za najwspanialszą oprawę muzyczną wesela. Zarówno goście, jak i my byliśmy pod ogromnym wrażeniem. Całość przerosła nasze oczekiwania, bo impreza przebiegła bezbłędnie i w cudownej atmosferze. Sety grane na saksofinie to istny sztos, stworzyły niesamowity klimat i zapadły wszystkim w pamięć. Dobór repertuaru zgodny z ustaleniami. Zabawy weselne w trakcie imprezy oraz te podczas oczepin miło nas zaskoczyły, bo były oryginalne oraz przeprowadzone w profesjonalny i zabawny sposób. Postawiliśmy na inwencję twórczą Karola i nie pożałowaliśmy. Doceniamy również życzliwość, zaangażowanie i umiejętność organizacji, dzięki czemu wszystko poszło zgodnie z planem, a nawet lepiej! Karol jest nie tylko wspaniałym muzykiem, ale również sympatyczną i godną zaufania osobą, której warto powierzyć tą jedną z najważniejszych weselnych ról. Szczerze polecamy!

Gorąco polecam ekipę Karola wszystkim ceniącym sobie najwyższą klasę wesela! Karol jest przesympatycznym i ultraprofesjonalnym muzykiem, ze świetnym gustem i uroczym i nienachalnym poczuciem humoru. Przez cały czas był otwarty na nasze pomysły, podrzucając jednocześnie niezliczenie dużo swoich własnych:) Wesele wyszło znakomicie, muzyka była zróżnicowana i dostosowana do gustów wszelakich:) Jednak najbardziej zapadną nam w pamięci utwory wykonywane na żywo na saksofonie. Karol nie tylko grał pomiędzy częściami z muzyką z głośników ale przygrywał również do muzyki odtwarzanej, przez co nawet bardziej swojskie kawałki nabierały od razu dużej klasy. Szczerze polecam a Karolowi i całej ekipie raz jeszcze serdecznie dziękuję za poprowadzenie naszego wymarzonego wesela!:)